NOWY SPRZĘT FOTO/AUDIO/VIDEO W GCK
05 paź 2022

NOWY SPRZĘT FOTO/AUDIO/VIDEO W GCK

🔷Po sezonie wydarzeń plenerowych nadszedł czas na zakupy z projektu pn. „Zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej w GCK” w ramach programu pn. „Infrastruktura Domów Kultury 2022” (o otrzymanej dotacji z Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informowaliśmy na przełomie lutego/marca 2022).
💸 dofinansowanie: 56 000 zł
💰 całkowita wartość projektu: 70 000 zł
🔶Dziękujemy Wójtowi Gminy Gródek za udzielenie nam dotacji celowej na wkład własny w wysokości 10 000 zł!
🔶Do naszej pracowni muzycznej (studia) zakupiliśmy:
🔸 monitory studyjne (2 szt.)
🔸 kolumny sceniczne (2 szt.)
🔸 mikrofony bezprzewodowe (3 szt.)
🔸 kolumna mobilna
🔸 oprogramowanie do obróbki dźwięku Presonus Studio One 5
🔸 notebook do studia
🔷 Do pracowni graficznej/foto/video zakupiliśmy:
🔹 aparat „bezlusterkowiec” z obiektywem + zestaw akcesoriów (karta pamięci, dodatkowy akumulator, torba)
🔹 zewnętrzna lampa błyskowa do aparatu
🔹 zestaw oświetlenia studyjnego (led) + akumulatory oraz ładowarka
🔹 zestaw mikrofonów do aparatu
🔹 notebook do montażu filmów + mysz i klawiatura oraz oprogramowanie Microsoft Office
🔹 oprogramowanie MAGIX VEGAS Post 20
🔶W ramach dotacji zakupiliśmy sprzęt renomowanych firm tj. Dell, Genelec, Sony czy Sennheiser. Obecnie chcemy realizować dalszy plan na rzecz podnoszenia jakości naszej pracy i poszerzania oferty kulturalnej. Nowy sprzęt przyczyni się do podniesienia poziomu realizowanych przez nas materiałów foto, video oraz produkcji audio. Autorem i koordynatorem projektu jest Magda Łotysz 🙂
📸 Radek Kulesza | GCK Gródek