NAJŁADNIEJSZA BOŻONARODZENIOWA DEKORACJA POSESJI NA TERENIE GMINY GRÓDEK 2019/2020
21 lis 2019

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy Gródek, którzy w okresie świątecznym udekorują swoją posesję. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem konkursu, wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do 9 stycznia 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury, ul. A. i G. Chodkiewiczów 4, 16-040 Gródek. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Wieczoru Kolęd w Gminnym Centrum Kultury. Uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe!

REGULAMIN konkursu, karta zgłoszeniowa, zgoda na przetwarzanie danych osobowych (pobierz)