Bardzo Młoda Kultura – wyniki konkursu!
02 sie 2019

Bardzo Młoda Kultura – wyniki konkursu!

Nasz projekt pn. “Obrzędy i obyczaje Ziemi Gródeckiej” uzyskał dofinansowanie!

Edycja 2019 konkursu „Zapraszamy do Gry – Lokalne projekty Edukacji Kulturowej” realizowanego w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury została rozstrzygnięta. 112 tysięcy złotych przeznaczone zostanie na realizację  w 2019 roku 15 projektów z terenu całego województwa.

W obradach jury brali udział: Karolina Radłowska, Aleksander Lysko, Ryszard Michalski, Joanna Gaweł oraz Elżbieta Półkośnik. Członkowie komisji poddali ocenie 26 wniosków aplikacyjnych, które wpłynęły do WOAK-u w Białymstoku do dnia 21 lipca 2019 roku.

Projekt Podlaski Pomost Kultury realizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, w ramach prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021.

Już niedługo więcej szczegółów projektu!

za: http://www.woak.bialystok.pl/Default.aspx?pid=101&aiid=7739&fbclid=IwAR31Kt4LjsNi-xlCc2dB-gS3bWbLfz_ai_yzWqrZ15plpg6VDiB6UtvTQvE