KINO W GRÓDKU

6 czerwca 2023 : 08:00 - 21:00

zł18 – zł20
PLAKAT _ kino
KINO CINEMA LUMIERE w Gródku – 6 czerwca (wtorek)
sala “kinowa” GCK w Gródku
Bilety do nabycia na miejscu w dniu seansu:
18 zł – ulgowy; 20 zł – normalny.
Na miejscu popcorn i sklepik 🙂
Poranne seanse dla Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej w Gródku.
🔴 godz. 15.00 oraz 17.30 – Super Mario Bros. Film
Amerykańsko-japoński film animowany, oparty na serii gier wideo Nintendo Mario. Jest to druga adaptacja kinowa po filmie Super Mario Bros z 1993 roku. Wikipedia
reżyseria: Aaron Horvath, Michael Jelenic
scenariusz: Matthew Fogel
gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy
produkcja: USA, Japonia
premiera: 5 kwietnia 2023 (Światowa premiera) 26 maja 2023 (Polska premiera kinowa)
za: https://pl.wikipedia.org/
🔴 godz. 16.40 – Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!
Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko! Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie.
za: https://www.cinema-city.pl/
🔴 godz. 19.15 – Mafia Mamma
reżyseria: Catherine Hardwicke
scenariusz: J. Michael Feldman, Debbie Jhoon
gatunek: Akcja, Komedia kryminalna
produkcja: Wielka Brytania, Włochy, USA
premiera: 14 kwietnia 2023 (Światowa premiera) 26 maja 2023 (Polska premiera kinowa)
Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!
za: filmweb.pl

Pokaż mniej