KONCERT “DWA SERDUSZKA”

18 maja 2023 : 18:00 - 19:00

Plakat Dwa Serduszka
Gminne Centrum Kultury w Gródku zaprasza koncert w wykonaniu Mai Dąbrowskiej i Serafina Skowrońskiego pn. „Dwa serduszka”.
18 maja 2023 roku, godz. 18.00, Gminne Centrum Kultury w Gródku
Maję i Serafina łączy miłości do muzyki, uwielbiają odkrywać na nowo stare kawałki i interpretować nowe. W ich wykonaniu będą mogli państwo usłyszeć piosenki o miłości w różnym wydaniu – znane hity lat 90., jazzowe klasyki a także piosenki popowe w odświeżonych aranżacjach. Zapraszamy!
Maja Dąbrowska (wokal) – uczennica klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Z muzyką związana od małego – śpiewa, gra na pianinie, gitarze i ukulele. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Białymstoku. Zdobywa liczne nagrody na konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem – dlaczego by nie leczyć śpiewem?
Serafin Skowroński (piano) — swoje umiejętności zdobywał podczas licznych masterclassów i nauki w prywatnej szkole muzycznej w Białymstoku. Obecnie szlifuje je pod okiem nominowanego do nagrody Grammy pianisty – Joela Holmes’a. W swoich aranżacjach wplata warsztat wyniesiony z muzyki klasycznej w nowatorstwo harmoniczne i jazzową stylistykę. Na co dzień studiuje informatykę i matematykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Fot. na plakacie: Zuzanna Łukawska

18 maja 2023