KONCERT: PIEŚŃ SERCA W WYK. ALEKSANDRY KARPIUK

18 kwietnia 2023 : 18:00 - 19:00

PLKAAT KONCERT oLI kARPIUK
18 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na autorski koncert Aleksandry Karpiuk pt. “Pieśń serca”.
Wokal i klawisze: Aleksandra Karpiuk
Muzyka i słowa utworów: Aleksandra Karpiuk
Kilka słów od samej artystki:
Zapraszam Was na wieczór piosenki autorskiej pełnej refleksji, z nutą nadziei. Skupiam się na odkrywaniu tego co mi w duszy gra i przemianie odczuć i przemyśleń w melodię i słowa.
Jestem Olą i muzyczką.
Muzyka jest dla mnie jak powietrze. Śpiewam z serca, to co mi aktualnie w duszy gra. Najczęściej są to moje piosenki, które sama piszę i komponuję. Blisko mi również do muzyki wschodnio-słowiańskiej, która jest częścią mojego podlaskiego dziedzictwa. Niemniej, eksploruję też inne formy muzyczne. Podczas mojej długiej drogi odkryłam, że największą radość daje mi dzielenie się muzyką z innymi – z tej idei narodziły się pierwsze koncerty.
Ukończyłam szkołę muzyczną drugiego stopnia w klasie fletu poprzecznego, a z wykształcenia jestem lingwistką. Swoich sił próbowałam jako nauczycielka, marketingowiec, animatorka… Muzyka jednak woła we mnie tak głośno, że postanowiłam całkowicie się jej oddać.
Moja muzyka i moja intencja
Piszę o kobietach, lecz nie tylko do kobiet, o duszy, która wędruje przez życie i doświadcza różnych stanów emocjonalnych, o bólu i o radości. O czym jeszcze? Posłuchaj mojej twórczość i zdecyduj sam. Może u Ciebie wyzwoli jeszcze inne skojarzenia?
Moją intencją jest, by muzyka i teksty, które tworzę przynosiła oczyszczenie. Moment refleksji i spotkania się ze sobą. To jest tak bardzo potrzebne nam – ludziom.
Każda osoba, której podoba się twórczość Oli może wesprzeć jej działania: https://patronite.pl/olkarpiuk

18 kwietnia 2023

Gminne Centrum Kultury w Gródku