Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

DNI GRÓDKA 2022 *BIG CYC

17 czerwca 2022 : 17:00 - 18 czerwca 2022 : 16:00

Darmowy

Dni Gródka 2022 – koncerty i moc atrakcji dla dzieci

Zespół Big Cyc uświetni kolejną edycję „Dni Gródka”. Nie zabraknie koncertów, atrakcji i wydarzeń towarzyszących. „Dni Gródka 2022” odbędą się 17-18 czerwca 2022 roku w amfiteatrze nad zalewem w Zarzeczanach.

Ubiegłoroczne „Dni Gródka” pokazały, że powrót do dawnego święta naszej miejscowości był strzałem w dziesiątkę! – mówi Magdalena Łotysz, organizatorka i dyrektorka Gminnego Centrum Kultury w Gródku. W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników wiele atrakcji. Pierwszy dzień odbędzie się pod hasłem „koncertowy Gródek”. Nie zabraknie miejscowych zespołów ale również gości. Natomiast drugie dnia moc atrakcji dla dzieci, młodzieży ich rodzin – dodaje Magdalena Łotysz.

W piątek 17 czerwca od godz. 17.00 na deskach sceny amfiteatru nad zalewem w Zarzeczanach wystąpią zespoły ludowe z Gminy Gródek, dzieci i młodzież ucząca się śpiewu i tańca w GCK oraz gwiazda wieczoru zespół BIG CYC. Na zakończenie odbędzie się potańcówka z zespołami Dobryje Grajki i Lider, którą zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przed występem gwizdy wieczoru odbędzie się pokaz Pawła Skóry – mistrza świata w freestyle football. Obok sceny ustawiony zostanie namiot promocyjny gminy Gródek w którym będzie można otrzymać foldery i przewodniki po gminie Gródek oraz wziąć udział w konkursie w którym do wygrania będzie niedawno wydana publikacja „Monografia Ziemi Gródeckiej”. Na terenie wydarzenie nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz wystawców ze słodkościami, gastronomią i zabawkami.

18 czerwca to święto najmłodszych – dzień poświęcony dzieciom i ich rodzinom. Od godz. 12.00 organizatorzy zapewniają bezpłatne atrakcje tj. ogromny dmuchaniec KINDER HOTEL, eurobungee, basen z piłeczkami, giga piłkarzyki, animacje oraz gry i zabawy. Dla rodziców odbędą się dwa konkursy sprawnościowe – byk rodeo i siłomierz. – Atrakcje dla najmłodszych mogliśmy zapewnić dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – mówi Magdalena Łotysz. Również Biblioteka Publiczna w Gródku dołącza się do organizacji wydarzenia i zaprasza na spotkanie z grupą Co Słyszał Jesion, która zabierze słuchaczy w magiczną podróż z opowieściami i muzyką – odkrywamy więc na nowo świat mitów, bajek i legend (od godz. 13.00 przy wiacie). Biblioteki zaprasza również na swoje stoisko z kiermaszem książek używanych, robotami Photon, zajęciami plastycznymi oraz teatrzykiem kamishibai.

W niedzielę tj. 19 czerwca odbędzie się sportowe wydarzenie towarzyszące. Piłkarze GKS Gródek rozegrają mecz z drużyną Wigry II Suwałki. Początek o godz. 17.00 na stadionie w Zarzeczanach.

 

Organizatorzy:

Gminne Centrum Kultury w Gródku

Gmina Gródek

 

Partnerzy:

Fast Event

OSP Gródek

Biblioteka Publiczna w Gródku

GKS Gródek

 

Sponsorzy:

Bank Spółdzielczy w Białymstoku Oddział w Gródku

FAL-POŻ s.c.,

Luxolar – Zbigniew Dziemianowicz,

„Wojciechówka” – Gospodarstwo Agroturystyczne,

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 

Patronat medialny:

LOGO RB

logo podlaskie

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1165148907603108

Strona www: wydarzenia: https://gckgrodek.pl/wydarzenie/dni-grodka-2022-big-cyc/

 

Media:

Radosław Kulesza

instr. ds. informatycznych i promocji

rkulesza(at)gckgrodek.pl

T:  + 48 791 037 601

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Szczegóły

Start:
17 czerwca 2022 : 17:00
Koniec:
18 czerwca 2022 : 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1165148907603108

Miejsce

Gminne Centrum Kultury Gródku
ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
Gródek, 16-040
+ Google Map
Telefon:
85 718 01 36
216999
DD
dni
:
HH
godziny
:
MM
min
:
SS
sek

Już teraz!