KINO W GRÓDKU *TOP GUN: MAVERICK

Plakat Kino czerwiec
KINO CINEMA LUMIERE w Gródku
sala “kinowa” GCK w Gródku
Bilety do nabycia na miejscu w dniu seansu: 17 zł – ulgowy; 20 zł – normalny.
Poranne seanse dla Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej w Gródku.
Na miejscu popcorn i sklepik 🙂
godz. 14.00 i 16.00 – PAN WILK I SPÓŁKA. BAD GUYS;
Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk (Sam Rockwell), włamywacz Pan Wąż (Marc Maron); mistrz kamuflażu, Pan Rekin (Craig Robinson), Pan Pirania (Anthony Ramos) i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula (Awkwafina). Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?
(za filmweb.pl)
godz. 18.00 – TOP GUN: MAVERICK;
Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie “Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim “Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.
(za filmweb.pl)

8 czerwca 2022