DNI GRÓDKA 2021 | Zenek Martyniuk z LIVE BAND’em

11 czerwca 2021 : 17:00 - 12 czerwca 2021 : 22:00

plakat Dni Grodka

Po wielu latach do kalendarza wydarzeń kulturalnych gminy Gródek powraca „Święto Gródka”… z nową koncepcją i nazwą: „Dni Gródka”, które odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Harmonogram wydarzenia:

• 11 czerwca, od godz. 17.00 – KONCERTOWY GRÓDEK /amfiteatr nad zalewem w Zarzeczanach/

– blok artystyczny w wykonaniu artystów z GCK w Gródku

– prezentacja drużyny GKS Gródek

– konkursy z Automobilklubem Podlaskim

GWIAZDA WIECZORU

ZENON MARTYNIUK Z ZESPOŁEM – NA ŻYWO!!!

– zabawa ludowa z zespołem METRO w ramach zadania pn. „Organizacja Międzynarodowego Festiwalu “Siabrouskaja Biasieda” oraz Letnich Zabaw przy muzyce białoruskiej w gminie Gródek”

Ponadto: wystawa samochodów Automobilklub Podlaski, stoiska handlowe, wystawcy, płatne atrakcje dla dzieci, ogródek, kuchnia regionalna;

• 12 czerwca – DZIEŃ DLA DZIECI /amfiteatr nad zalewem w Zarzeczanach/

– godz. 11.00 – 17.00 – DARMOWE ATRAKCJE DLA DZIECI (dmchańce, animacje, eurobungee, byk rodeo, gigantyczne piłkarzyki) Fast Event

– 20.30 – kino plenerowe, film familijny „Był sobie pies 2”

Ponadto: stoiska promocyjne m.in. Biblioteki Publicznej, USS „Gryfiki”; konkursy dla dzieci; stoiska handlowe, wystawcy;

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

• ŚWIĘTO PIŁKI NOŻNEJ W GRÓDKU – 12.06.2021 r., godz. 17.00 – 19.00 (stadion w Zarzeczanach)

– mecz piłki nożnej GKS Gródek vs. Żubr Drohiczyn

– oprawa i doping kibiców

– atrakcje i konkursy dla dzieci

– darmowy grill

– świętowanie awansu

• RAJD PODLASKI – AUTOMOBILKLUB PODLASKI – 12-13.06.2021
  • WYŚWIĘCENIE MOGIŁY POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH I ODSŁONIĘCIE TABLICY – 13.06.2021, godz. 14.00 (Radunin)

Obowiązuje limit miejsc, dystans społeczny, dezynfekcja i maseczki – zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym‼

Organizatorzy: Gmina Gródek, Gminne Centrum Kultury w Gródku

Partnerzy: Fast Event, Automobilklub Podlaski, GKS Gródek, USS “Gryfik”, Biblioteka Publiczna w Gródku, OSP Gródek, Automobilklub Podlaski, Kino letnie, Casablanca Catering, Transitujemy.pl, Agencja ochrony Jarhead

Patronat medialny: Bialostockie.eu, Wiadomości Gródeckie – Haradockija Nawiny

Zadania pn. organizacja Międzynarodowego Festiwalu “Siabrouskaja Biasieda” oraz Letnich Zabaw przy muzyce białoruskiej w gminie Gródek zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/3927033194012808

Strona www: https://gckgrodek.pl/wydarzenie/dni-grodka-2021-zenek-martyniuk-z-live-bandem/

🟡Nasze wydarzenie „Dni Gródka” zbliża się wielkimi krokami! Poniżej publikujemy kilka informacji organizacyjnych oraz związanych z epidemią COVID-19!
✅Zapraszamy wszystkim na teren wydarzenia. W związku z obowiązującymi obostrzeniami oraz wielkością strefy mamy limity osobowe: 250 osób niezaszczepionych i 175 osób zaszczepionych.
✅Na teren imprezy będzie można się dostać dwoma wejściami. NA TERENIE IMPREZY OBOWIĄZUJE NAKAZ ZASŁANIA UST I NOSA MASECZKĄ ORAZ DYSTANS 1,5 M od każdego uczestnika. Przy wejściu dezynfekujemy dłonie, wypełniamy oświadczenie i otrzymujemy opaską dzięki której będzie można wchodzić i wychodzić z terenu imprezy.
✅Osoby deklarujące, że są zaszczepione dwoma dawkami dowolnej szczepionki przeciw COVID-19, bądź jednodawkową Johnson & Johnson będą mogły TYLKO I WYŁĄCZNIE potwierdzić to pokazując ekran z kodem QR z aplikacji mObywatel (nie przyjmujemy zaświadczeń itp.).
✅Prosimy o wyrozumiałość. Jest to pierwsza większa impreza organizowana przez nas w czasach obostrzeń, zakazów i pandemii. Dokładamy wszelkich starań żeby byli Państwo bezpieczni i wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Jesteśmy dla Was 😊

Start:
11 czerwca 2021 : 17:00