ZABAWA NA ANNĘ W KRÓLOWYM MOŚCIE

7 sierpnia 2023 : 17:00 - 23:00

PLAKAT km
zabawa „na Annę” w Królowym Moście – 7 sierpnia, godz. 17.00, boisko w Królowym Moście
Królowy Most to słynna miejscowość z polskiego filmu fabularnego pt. „U Pana Boga za piecem” i kolejnych jego części. To właśnie tutaj, tradycyjnie 7 sierpnia w dzień pamięci św. Anny (wg. kalendarza juliańskiego) odbędzie się zabawa taneczna.
Wydarzenie odbędzie się na boisku w Królowym Moście. W tym roku gościnnie zagrają zespoły: Dawid Szymczuk Band, Czerwone Szpilki, AleMiKa. Nie zabraknie również lokalnych artystów – zespołów działających przy Gminnym Centrum Kultury w Gródku. Na wszystkich będzie czekała strefa gastro z zimnymi napojami od Baru Promyk z Gródka.
Organizatorem zabawy jest Gminne Centrum Kultury w Gródku przy współpracy z sołectwami Królowy Most i Kołodno.
__
Zabawa jest organizowana w ramach projektu pn. „Cykl letnich zabaw przy muzyce białoruskiej w Gminie Gródek” dofinansowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

7 sierpnia 2023

Królowy Most