ZABAWA NA ANNĘ W KRÓLOWYM MOŚCIE

7 sierpnia 2022 : 17:00 - 23:00

Zabawa u Pana Boga w za piecem

Zabawa „na Annę” w Królowym Moście – 7 sierpnia, godz. 17.00, boisko w Królowym Moście

Królowy Most to słynna miejscowość z polskiego filmu fabularnego pt. „U Pana Boga za piecem” i kolejnych jego części. To właśnie tutaj, tradycyjnie 7 sierpnia w dzień pamięci św. Anny (wg. kalendarza juliańskiego) odbędzie się zabawa taneczna.

Wydarzenie odbędzie się na boisku w Królowym Moście. W tym roku gościnnie zagrają zespoły: Souvenir, Lailand, Siostry Ostapczuk, Viesna i Vieroza. Nie zabraknie również lokalnych artystów – zespołów działających przy Gminnym Centrum Kultury w Gródku. Na wszystkich będzie czekała gastronomia: BasiaFoodTruck oraz Bar Promyk. Zabawa potrwa do godziny 23.00.

Organizator zabawy jest Gminne Centrum Kultury w Gródku przy współpracy z sołectwami Królowy Most i Kołodno.

Zabawa jest organizowana w ramach projektu pn. „Cykl letnich zabaw przy muzyce białoruskiej w Gminie Gródek” dofinansowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

7 sierpnia 2022

Królowy Most