SPEKTAKL “WRÓG”

26 września : 11:00 - 12:30

plakat
26 września zapraszamy na interaktywny spektakl pt. „Wróg”, który powstał w ramach projektu Młodzieżowy Teatr Włączający.
Spektakl jest efektem pracy twórczej dzieci i młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Białymstoku. Młodzi artyści przez kilka miesięcy uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników Muzeum Wojska w Białymstoku i Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Białymstoku. Wspólnie opracowali scenariusz przedstawienia w którym dzielą się swoim sposobem rozumienia konfliktów zbrojnych i refleksją nad ich okrucieństwem.
Występują: Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Białymstoku im. Waldemara Kikolskiego oraz studenci Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Białymstoku
Scenariusz: Paula Czarnecka. Choreografia: Dorota Baranowska. Teksty i dialogi: Karolina Czarnecka. Scenografia: Maria Żynel
Projekt „Młodzieżowy teatr włączający” realizowany w ramach Programu Kultura Dostępna dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Gminne Centrum Kultury w Gródku
biuro@gckgrodek.pl