Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KINO .: ZENEK :. W GRÓDKU

27 lutego 2020 : 16:00 - 22:00

BAD BOY – godz. 16.00
reżyseria: Patryk Vega
scenariusz: Olaf Olszewski / Patryk Vega
gatunek: Sensacyjny
produkcja: Polska
premiera: 21 lutego 2020 (Polska) / 18 lutego 2020 (świat)

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.
za: filmweb.pl
__________________

ZENEK – godz. 18.00
reżyseria: Jan Hryniak
scenariusz: Marta Hryniak
gatunek: Biograficzny
produkcja: Polska
premiera: 14 lutego 2020 (Polska) / 10 lutego 2020 (świat)

Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.
za: filmweb.pl

__________________

365 DNI – godz. 20.15
reżyseria: Barbara Białowąs / Tomasz Mandes
scenariusz: Tomasz Klimala
gatunek: Erotyczny
produkcja: Polska
premiera: 7 lutego 2020 (Polska) / 7 lutego 2020 (świat)

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
za: filmweb.pl

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Szczegóły

Data:
27 lutego 2020
Czas:
16:00 - 22:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2907470855980914/

Miejsce

Gminne Centrum Kultury Gródku
ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
Gródek, 16-040
+ Google Map
Telefon:
85 718 01 36

Już teraz!