KINO W GRÓDKU *KOGEL MOGEL 4

31 stycznia 2022 : 16:30 - 22:00

zł17 – zł20
KINO CINEMA LUMIERE w Gródku.
sala “kinowa” GCK w Gródku
Bilety do nabycia na miejscu w dniu seansu: 17 zł – ulgowy; 20 zł – normalny.
👉godz. 12.30 – SKARB MIKOŁAJKA – PRZEDPREMIEROWO W POLSCE‼️
W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.
👉godz. 14.30 i 16.30 – SING 2
Buster (Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa – w tym świnka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji – Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka – lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.
👉godz. 18.30 – KOGEL MOGEL 4
Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…
👉godz. 20.15 – GIEREK
Sekrety i tajemnice domu I sekretarza KC PZPR. Film z przełomową historią Polski w tle. Akcja filmu toczy się w latach 1970 – 1982, kiedy Edward Gierek zostaje I sekretarzem KC PZPR, do końca jego internowania.
za: helios.pl

31 stycznia 2022