Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KINO W GRÓDKU *grudzień

12 grudnia 2019 : 08:30 - 22:30

12zł – 18zł

WIECZORNE SEANSE:
? godz. 16.30 – Jak poślubić Milionera?
? godz. 18.15 – 1800 GRAMÓW
? godz. 20.00 – Proceder

BILETY DO NABYCIA PRZED SEANSAMI
✅18 zł normalny
✅15 zł ulgowy
✅12 zł grupowy

Od rana seanse dla Przedszkole Samorządowe w Gródku i Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M i A Chrzanowskich w Gródku!

? godz. 16.30 – Jak poślubić Milionera?
„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?
[opis dystrybutora kino]

? godz. 18.15 – 1800 GRAMÓW
Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?
[opis dystrybutora kino]

? godz. 20.00 – Proceder
Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowaniaKINO

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2019
Czas:
08:30 - 22:30
Koszt:
12zł – 18zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3196414883764254/?active_tab=about

Miejsce

Gminne Centrum Kultury Gródku
ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
Gródek, 16-040
+ Google Map
Telefon:
85 718 01 36

Już teraz!